Zažijte zimu naplno s naší půjčovnou!

V půjčovně SUMMIT-SPORT najdete jen to nejlepší vybavení od značek Stöckli, Blossom, Skitrab a Madshus: sjezdové, běžecké a skialpové lyže.

  • Profesionálně
    připravené lyže
  • Vrcholné řady
    lyží a běžek
  • Vybavení používané
    maximálně 1 rok

Rezervační formulář

Využijte našeho kontaktního formuláře a náš vyškolený personál zajistí, abyste měli vybavení včas a perfektně připravené. V exponovaných obdobích a časech se mohou tvořit fronty a on-line rezervací z pohodlí domova ušetříte čas. Pokud nevíte, jaký model vybrat, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zvolte co si chcete půjčit
Zašleme Vám potvrzení a náš tým se s Vámi ihned spojí.

Ceník půjčovny

Vybírat vybavení můžete z nabídky aktuálních modelů a po předchozí domluvě si zvolit i testovací balíček. Vyzkoušejte si tak několik značek a modelů pod dohledem zkušeného instruktora. Zapůjčené vybavení je perfektně připravené od servisních odborníků s letitou zkušeností.

Skvělá cena

Prémiové běžecké lyže

Prémiové běžky Madshus pro zkušené běžkaře i ambiciózní začátečníky.

cena za 1 den800
1 denmnožstevní slevy!7 dní
Nejoblíbenější

Prémiový běžecký set

Set obsahuje prémiové běžky Madshus včetně hůlek a bot.

cena za 1 den900
1 denmnožstevní slevy!7 dní
Doporučujeme

Prémiové běžecké lyže a průvodce

Zažijte nejlepší stopy Špindlu s naším průvodcem, který poradí i s technikou.

cena za 1 den1900
1 denmnožstevní slevy!7 dní

Co si u nás půjčíte

Půjčovna lyžařského vybavení SUMMIT-SPORT má přímou podporu autorizovaných distributorů. Díky tomu nabízí je to nejlepší vybavení od Stöckli, Blossom, Skitrab a Madshus. K dispozici je i testovací centrum s možností nákupu vybavení, které vám vyhovovalo.

img

Blossom

Poctivá ruční výroba, lyže vytvářené s vášní a láskou Italům vlastní. Blossom Skis je společnost, která se v době standardizované výroby rozhodla pro cestu výroby na míru. Lyže vyrábějí pouze v Itálii a díky tomu kontrolují každou fázi výrobního procesu i kvalitu použitých materiálů. Tým Blossom, který hrdě ctí tradici kvality bez kompromisu, neúnavně pracuje na tom, aby kombinoval nejlepší návrhy, nejvýkonnější materiály a nejefektivnější řešení.

img
Lyže Turbo

Lyže turbo od Blossomu jsou ideální pro všechny, kdo si chtějí zalyžovat na upravených sjezdovkách, tak i mimo ně. All mountain lyže s vnitřní strukturou pro výkon v závodním carvingu AM74 je stabilní lyže, která umí jezdit lehce a zábavně na jakémkoli povrchu díky souhře mezi její strukturou a bočním vykrojením.

img

Stockli

Švýcarsko proslulo důrazem na špičkové technologie a preciznost. I díky tomu Stöckli již od roku 1935 právoplatně náleží mezi nejlepší značky na trhu. Každý krok výroby je kontrolován v samotném srdci Švýcarska – v závodě ve městě Malters poblíž Lucernu. To vytváří nejlepší základ pro skvělý zážitek z lyžování i špičkové sportovní výkony.

img
Lyže WRT

Skutečně prémiová lyže na upravené sjezdovky s tuhou patkou je navržena pro perfektní přilnavost. Agresivní lyžaři, kteří tuto lyži umí zatlačit až na hranici jejích možností, budou fascinováni. Perfektní držení na hraně a malý rádius v rozmezí od 13 m do 16,30 m z nich dělají první volbu pro krátké oblouky.

img

Skitrab

Made in Bormio je označení symbolizující výrobek, který byl navržen, vyvinut a vyroben společností a lidmi, kteří jsou aktivními odborníky na freestylové lyžování v odlehlých oblastech a celý život strávili a pracovali na sněhu. Italská společnost SKI TRAB, která je na trhu již více než 70 let, se věnuje výrobě vysoce kvalitních skialpových lyží, vázání a dalšího souvisejícího příslušenství.

img
Skialpy Altavia 7.0

Lyže Altavia 7.0 od společnosti Skitrab jsou lehké klasické turistické lyže s všestranným využitím. Díky velmi dobrým možnostem ovládání je lyže Altavia 7.0 vybavena pro všechny sněhové podmínky. Vysoce kvalitní dřevěné jádro ze skelných a uhlíkových vláken zaručuje lehkost a výkon. Profil turistických lyží dotváří dokonale tvarované hrany.

img

Madshus

Vše začalo v roce 1906 v Norské vesnici Vardal. Martin Madshus zde vyráběl dřevěné lyže z nejkvalitnějšího dostupného dřeva. Dřevo je ovšem ve své kvalitě velmi variabilní, proto bylo časem nahrazeno moderními materiály, principy výroby ovšem zůstaly stejné. Především jsou používány jen prověřené a odolné materiály, kvalita produkce je přísně kontrolována. Veškeré lyže, boty a hůlky jsou vyráběny ve špičkové kvalitě, ať jde o závodní nebo rekreační řadu. Na inovacích se intenzivně podílí špičkový závodníci jako například Thomas Alsgaard nebo Ole Einar Bjorndalen.

img
Běžky Nordic Pro Skin

Širší profil a specifická konstrukce zaručují maximální stabilitu, ale díky špičkové skluznici a lehkému jádru si lyže zachovávají rychlost závodních lyží. Integrovaný pás z unikátní směsi mohéru a nylonu zbavuje lyžaře povinnosti trávit čas vybíráním stoupacích vosků a mazáním. Nordic Pro Skin jsou ideální volbou do českých hor. Jsou jako stvořené pro lyžaře, kteří hledají jedny lyže se kterými vyrazí na rodinný výlet, kondiční vyjížďku po práci s kamarády nebo se s nimi postaví na start Jizerské 50.

Odborné poradenství
v příjemném prostředí

Odborný personál je připraven poradit s výběrem lyží a dalšího vybavení podle vašich zkušeností a stylu jízdy. Naše služby stavíme na špičkové přípravě vybavení a spokojeném zákazníkovi.

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test

Navštivte web naší prodejny

Přejít na web prodejny
E-shop

Navštivte náš nový e-shop

Do E-shopu
E-shop
Sledujte nás na sociálních sítích!
Naše prodejna

Pondělí

9:00 - 17:00

Úterý

9:00 - 17:00

Středa

9:00 - 17:00

Čtvrtek

9:00 - 17:00

Pátek

9:00 - 19:00

Sobota

9:00 - 19:00

Neděle

9:00 - 17:00

logo

Summit Sport, Špindlerův Mlýn 152, 543 51 Špindlerův Mlýn IČ: 02285584, DIČ: CZ6310096870