Summit-Sport

Summit Sport | media

Otevřeli jsme pobočku v Peci pod Sněžkou!

Slavnostního openingu v sobotu 8.prosince se zúčastnily například herečka Aňa Geislerová, Markéta Hrubešová s rodinou či kamarádky ze seriálu Ulice Sára Sandeva a Anna Kadeřávková. Všechny slavné krásky svorně přiznaly, že mají slabost pro české hory a ideální zimní dovolená pro ně představuje skloubení lyžování, romantických procházek na čerstvém vzduchu, které budou zakončeny zaslouženým relaxem. A to vše jim bylo vrchovatě dopřáno v luxusním hotelu v centru Pece pod Sněžkou.

Výborné jídlo, skvělý soukromý wellness, a také nový obchod se sportovním zbožím. Obchod Summit Sport nabízí tak dokonalé zimní modely, že budete na svahu za hvězdu, i když obloučky moc dokonale neovládáte. Není se proto čemu divit, když se hosté po módní přehlídce vrhli mezi regály a ve stylovém interiéru vybírali ten ideální outfit. Po pečlivém výběru si pak spokojeně odnášeli ten svůj vysněný kousek na blížící se zimní sezónu.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-peci-byl-otevren-stylovy-obchod-s-modou-modni-outfity-si-vybirala-i-ana-geislerova

SUMMIT SPORT

Vyrazte na kole objevovat krásu krkonošských panoramat. Ve Špindlerově Mlýně a v Peci pod Sněžkou máme v plném provozu půjčovny elektrokol s profesionálním servisem.

Nebo nám zavolejte pro více informací: